Jsme oficiálním distributorem nejmodernějších tiskáren na světovém trhu.

Arcon Machinery a.s.

Velkoznaké tiskárny Domino Macrojet, Casecoder

Velkoznaké tiskárny Domino Macrojet, Casecoder

Proč si tiskárnu Makrojet a CaseCoder pořídit?

Jedná se o velkoznaké tiskárny, které umožňují vysoce kvalitní tisk čárových kódů. Využívají pouze inkoust a jsou určené hlavně pro tisk na obaly savých materiálů (např. tisk na krabice), ale hravě zvládnou i tisk na další varianty materiálu, jako jsou neporézní povrchy, kov, plast, dřevo, hliník, pytlovinu nebo papír. V neposlední řadě Vám umožňují tisknout v podstatě za jakýchkoliv podmínek, ani prach či drobné nečistoty v ovzduší je nezastaví.

Domino Makrojet

Rozměry

Domino CaseCoder

Rozměry:

Technická specifikace tiskárny Domino Macrojet a Casecoder

Makrojet a CaseCoder jsou velkoznaké tiskárny umožňující vysoce kvalitní tisk čárových kódů. Využívají pouze inkoust a jsou určené hlavně pro tisk na obaly savých materiálů (např. tisk na krabice), ale hravě zvládnou i tisk na další varianty materiálu, jako jsou neporézní povrchy, kov, plast, dřevo, hliník, pytlovinu nebo papír. Jsou schopné tisknout v podstatě za jakýchkoliv podmínek, ani prach či drobné nečistoty v ovzduší je nezastaví. Oba dva typy tiskáren podporují veškeré jazykové mutace a dokáží spočítat, kolik předmětů předtím potiskly. V obou případech je také možné vyměnit barvy přímo za chodu tiskáren. 

 Rozdíl mezi nimi nalezneme hlavně ve velikostech parametrů a výkonnosti. Makrojet je skoro 2x tak větší, těžší a výkonnější než CasoCoder.  

Tiskárny Domino C-Série: Domino C7, Domino C16, CX350i

Domino C7
Domino C7
Domino C16
Domino C16
CX350i
CX350i