Jsme oficiálním distributorem nejmodernějších tiskáren na světovém trhu.

Arcon Machinery a.s.

O nás

O společnosti Arcon Machinery a.s.

Úvod | O společnosti Arcon Machinery a.s.​​

O nás

Informace o naší společnosti, účast na výstavách, volná pracovní místa.

Skupina společností Arcon byla založena v roce 1974, aby na středoevropské a východoevropské trhy dodávala vysoce kvalitní průmyslová zařízení pro strojírenský a zpracovatelský průmysl.

Arcon získal v minulosti četné mezinárodní zkušenosti. Skupina postupně expandovala, takže nyní zahrnuje síť společností a kanceláří v Rusku, ve Společenství nezávislých států, v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Chorvatsku a Srbsku.

Arcon má klíčové postavení v průmyslu zpracování kovů v regionu střední a východní Evropy a do všech zemí v regionu dodává zařízení pro široké spektrum zpracování železných i barevných kovů. Kromě dodávek zařízení nabízí skupina Arcon designový a projektový management, poprodejní služby
a dodávky náhradních dílů. Od otevření své pražské kanceláře pokračuje skupina Arcon v dodávkách širokého spektra vysoce kvalitních zařízení svým zákazníkům v České republice.

Společnost Arcon Machinery a.s. je výhradním distributorem firmy Domino UK Ltd. Společnost Domino UK Ltd. byla založena roku 1978. V posledních letech získala vedoucí postavení ve výrobě a prodeji průmyslového bezkontaktního značení produktů, laserové technologii a inkoustových roztocích. Produkty Domino se prodávají v síti dceřinných společností ve 120-ti zemích a 75-ti generálních zastoupeních firmy. Domino poskytuje nejlepší služby zákazníkům, vyrábí a kompletuje produkty

na několika místech na světě. Tři výrobní místa jsou ve Velké Británii, Německu a Švédsku. Produkty Domino jsou hodnoceny certifikátem ISO o mezinárodním zajištění kvality. Oblast produktů se neustále rozšiřuje a zdokonaluje, a tím dosahuje širších aplikačních možností v oblasti značení pro různé typy kódování.

Domino uvádí na trh novou zdokonalenou řadu bezkontaktních inkoustových tiskáren spolu s řadou laserových zařízení v důmyslnějším provedení kontrolního systému a rovněž přináší přes 90 druhů inkoustů. Během doby působnosti na světovém trhu získala společnost Domino mnoho ocenění. A to vše v důsledku vývoje a výzkumu nových zařízení a metod kódování, které jsou základními kameny filosofie společnosti.
Do této nepodceňované oblasti výzkumu investuje společnost až 6% svého ročního obratu.

2008

Process #1

I am item content. Click edit button to change this text.
2011

Process #2

I am item content. Click edit button to change this text.
2014

Process #3

I am item content. Click edit button to change this text.
2018

Process #4

I am item content. Click edit button to change this text.

Naši partneři