Jsme oficiálním distributorem nejmodernějších tiskáren na světovém trhu.

Arcon Machinery a.s.

Laserové značení produktů

Laserové značení produktů

Úvod > Tiskové technologie Inkjet​​ > Laserové značení produktů

Laserové systémy Domino

Společnost Domino je průkopníkem používání uzavřených CO2 laserů a nově s přídavkem technologie vláken je jedním z největších světových výrobců této laserové technologie. Prostřednictvím výzkumu a inovace výrobků vytváří společnost Domino kódovací lasery, které se staly průmyslovovým standardem. Portfolio laserového kódování se skládá z nejmodernějších i-Tech CO2 laserů D-Série a vláknových laserů F220i.

Tato i-Tech D-Série nabízí hned několik možností napájení a je schopna kódovat téměř všechny formy sdělení (např. čitelný text, grafiku, variabilní a serializované údaje, 2D kódy) na různé podklady, včetně kartonu, skla a papíru. D-Série rovněž nabízí speciální vlnové délky pro určité plasty, jako např. PET či PP.

Nejnovějším produktem vývoje je v tuto chvíli vláknový laserový systém F220i, který obsahuje mnoho osvědčených i-Tech laserových komponentů a nejmodernější technologii vláken. F220i umožňuje trvalé značení na široké škále materiálů, jako jsou kovy, plasti či flexibilní obaly, vždy s maximální přesností a kvalitou.

Pro revoluční modulární konstrukci i-Tech D-Série a F-Série používáme inteligentní technologii, včetně patentované technologie RapidScan. Díky vynikající spolehlivosti a velmi nenáročné údržbě mají laserové kódovací systémy pozitivní dopad na celkovou efektivitu zařízení. Kódování v písmenném stylu je prováděno vždy v nejvyšší kvalitě, a to jak ve statickém režimu, tak v režimu značení za chodu.

Laserové systémy nevyužívají žádný inkoust. Z tohoto důvodu jsou šetrné k životnímu prostředí a nákladově velmi efektivní.

Hlavní výhody

Vynikající kvalita tištěného písma

Tisk v libovolném směru

​Neomezené grafické možnosti

​Minimální údržba

díky čemuž je laserové kódování šetrné k životnímu prostředí

Snadno ovladatelná tiskárna

s minimálními požadavky na znalosti nastavení, obsluhy a údržby

Vysoká spolehlivost

díky malému množství pohyblivých dílů a osvědčená technologie CO2 laserového systém

Princip činnosti

Značení laserovým systémem spočívá v leptání, popř. odpařování povrchové vrstvy materiálu, zanechávající trvalou a nesmazatelnou značku.

Lasery společnosti Domino (i-Tech lasery D-Série a F-Série) využívají kontinuální laserový paprsek vedený pomocí zrcadel, která jsou řízena galvanometrickými soustavami. Galvanometrická technologie umožňuje laserové kódování a značení statických i pohybujících se výrobků jakoukoliv rychlostí.

Lasery společnosti Domino: i-Tech lasery D-Série

D120i
D120i
D320i
D320i
D620i
D620i

Lasery společnosti Domino: i-Tech lasery F-Série

F220i
F220i
F520i
F520i
F720i
F720i