Jsme oficiálním distributorem nejmodernějších tiskáren na světovém trhu.

Arcon Machinery a.s.

Aplikátory etiket a etiketovací systémy

Aplikátory etiket a etiketovací systémy

Úvod | Označovací a potiskové systémy​​ | Aplikátory etiket a etiketovací systémy

Aplikátory etiket a etiketovací systémy INTREX

Etiketovací stroje a systémy Intrex jsou vždy přizpůsobené individuálním potřebám našich zákazníků a liší se hlavně rychlostí produkce. Je možnost si vybrat ze tří etiketovacích hlav: Intrex 100+ (25m /min), Intrex 200+ (150m / min) nebo Intrex 300 (700 etiket / min.)

Tento typ strojů slouží hlavně pro označování zboží a je schopen pracovat ve všech možných odvětvích. Lze jej tedy využít také pro etiketaci jakýchkoliv obalů (od značení nápojových lahví, potravinářských výrobků až třeba po farmacii)

Sama společnost Intrex má více než deset let zkušeností v oboru a za sebou více než 600 instalací aplikátorů po celé Evropě. Proto její stroje patří bezpochyby k těm nejspolehlivějším.

Intrex logo
100+
Intrex 100+
Etiketovací stroje a systémy Intrex
200+
Intrex 200+
Etiketovací stroje a systémy Intrex
300+
Intrex 300+
Etiketovací stroje a systémy Intrex

Aplikátory etiket Domino M-Série

Řada aplikátorů etiket s integrovanou tiskárnou Domino M-Series nabízí ideální řešení pro výrobce, kteří požadují nanášet etikety na skupinová balení a to zvláště díky jejich velkému rozsahu konfigurací.

Aplikátor etiket této řady je schopen vyrábět až 110 etiket za minutu, má vestavěnou katru Ethernet a existují jeho  pravostranné i levostranné modely. Důležité je také zmínit to, že se tyto aplikátory nabízejí hned v několika provedeních dle Vaší potřeby. Například existují provedení vzduchové, pístové nebo adhezní a dávají možnost aplikace etiket nejen na stranu, ale i na dvě strany, tři strany nebo přes roh.

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se produktů Domino M-Series kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení.

Aplikátory etiket s vestavěnou tiskárnou Domino М-Série

M230i
M230i
Paletový aplikátor etiket
M230i
M230i
Rohový aplikátor etiket