Jsme oficiálním distributorem nejmodernějších tiskáren na světovém trhu.

Arcon Machinery a.s.

Velkoznaké tiskárny Domino C-Série, Macrojet, Casecoder

Velkoznaké tiskárny Domino C-Série, Macrojet, Casecoder

Úvod > Označovací a potiskové systémy > Velkoznaké tiskárny Domino C-Série, Macrojet, Casecoder

Velkoznaké Tiskárny Domino C-Série

Tiskárny Domino C-Série zabezpečují kvalitní bezkontaktní značení na savé materiály. Jednoznačnou předností je snížení provozních nákladů oproti staršímu řešení označování pomocí samolepící etikety s termotransférovým potiskem atd.

Tiskárny jsou určeny pro výrobky ze savých materiálů, tedy například ke značení nápojových kartonů a značení v potravinářství. Značení na svislé plochy zabezpečuje tisk reálných proměnných dat a času.

Tiskárny Domino C-Série jsou nabízeny ve variantách Domino C7, Domino C16, CX350I

velkoznaké tiskárny Domino

Tiskárny Domino C-Série: Domino C7, Domino C16, CX350i

Domino C7
Domino C7
Domino C16
Domino C16
CX350i
CX350i

Tiskárny Domino Macrojet, Casecoder

Tiskárny Domino Macrojet a Casecoder jsou určeny pro tisk velkých znaků.

Zařízení Macrojet a Casecoder používá k popisu pouze inkoust, který si nasává hadičkou z přídavného inkoustového tanku. Inkoust se nemusí ředit, protože průchodnost trysek je několikanásobně větší než u Ink-jetů (viskozita inkoustu, která se mění podle teploty okolí, nehraje v tomto případě roli). Stroj z tohoto důvodu nepotřebuje mísící Reservoir ani Make-up. Pomocí zubového čerpadla je inkoust dopravován propojovací hadicí do hlavy. Zde inkoust prochází systémem hlavy a přes trysky je nanášen v kapkách na povrch.

Na stroji je také možné korigovat intenzitu tisku (větší nebo menší množství inkoustu k natištění zprávy). Svým provedením jsou stroje Domino Macrojet a Casecoder vhodné pro všechny provozy.

Domino
Macrojet a Casecoder