Jsme oficiálním distributorem nejmodernějších tiskáren na světovém trhu.

Arcon Machinery a.s.

Servisní služby

Servisní služby: (po)záruční servis a poradenství

Servisní činnost je prováděna ve speciálně vybavených prostorech servisních dílen nebo na pracovišti zákazníka. Veškeré servisní práce jsou zajišťovány vyškolenými servisními techniky.

Záruční servis

Závady vzniklé v záruční době poskytované výrobcem na dané stroje jsou opraveny bezplatně v nejkratší době na základě požadavku objednatele.

Pozáruční servis

Pozáruční servis zahrnuje odstraňování vzniklých poruch na dodaných zařízeních, provádění standardních profylaktických prohlídek, aj. Veškeré servisní práce jsou prováděny s odbornou péčí získanou školením u výrobce.

Profesionální poradenství

Bezplatná telefonická / e-mailová konzultace našich odborníků.

Program – náhrada starého zařízení za nové

V případě jakýchkoliv dotazů k této službě kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení.

Spotřební materiály

Společnost Arcon Machinery a.s. zajišťuje dodávky originálních spotřebních materiálů a náhradních dílů pro veškerá dodávaná zařízení.

Společnost Arcon Machinery a.s. zajišťuje dodávky originálních spotřebních materiálů a náhradních dílů pro veškerá dodávaná zařízení. Jsme je oficiálním distributorem firmy Domino UK Ltd., která je výrobcem nejmodernějších tiskáren na světovém trhu.
Zařízení společnosti Domino jsou rozdělena do několika velkých skupin (inkoustové tiskárny, termální inkoustové tiskárny, velkoznaké tiskárny, laserové tiskárny, termotransferové tiskárny a aplikátory etiket). K veškerým spotřebním materiálům jsou k dispozici bezpečnostní listy v českém jazyce a certifikáty jakosti.
Novinkou v oblasti značení jsou inkoustové tiskárny řady AX. Tato nová řada tiskáren navazuje v mnoha ohledech na nejúspěšnější tiskárny všech dob Domino A-Série CLASSIC, kterých bylo vyrobeno vice jak 120.000 a staly se nejprodávanějšími tiskárnami v celosvětovém měřítku. Samozřejmostí této moderní průmyslové tiskárny je inkoustový modul, který obsahuje provozní inkoust včetně filtrů. Tiskárna tedy nevyžaduje pro výměnu filtrů zásah servisního technika.
Od okamžiku, kdy stisknete tlačítko Start, Vám bude tiskárna i-Tech usnadňovat život. Díky inteligentní technologii stačí pro zachování optimální výkonnosti této tiskárny pouze doplňovat spotřební materiály. To je vše, co servis této tiskárny vyžaduje.
Inkousty AX splňují předpisy EuPIA pro balení potravin. Neobsahují těžké kovy ani halogeny a zaručují velmi rychlé zaschnutí vytištěných informací.
V případě jakýckoliv dotazů týkajích se spotřebních materiálů nebo náhradích dílů kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení.

Program – náhrada starého zařízení za nové

V případě jakýchkoliv dotazů k této službě kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení.

Recyklace

V případě jakýchkoliv dotazů k této službě kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení.