Jsme oficiálním distributorem nejmodernějších tiskáren na světovém trhu.

Arcon Machinery a.s.

Termotransferové tiskárny Domino V-Série V120i, V220i, V320i

Termotransferové tiskárny Domino V-Série V120i, V220i, V320i

Úvod > Označovací a potiskové systémy > Termotransferové tiskárny Domino V-Série > Termotransferové tiskárny Domino V-Série V120i, V220i, V320i

Průmyslové tеrmotransferové tiskárny Domino V-Série

Тermotransferové technologie naší nové řady Domino V120i, V220i a V320i jsou v současné době nejmodernější průmyslové termotransferové tiskány na světovém trhu. 

Průmyslové tiskárny Domino V-série jsou určeny pro tisk variabilních dat a čárových kódů přímo na obalový materiál v odvíjecím systému balících linek. Veškeré typy tiskáren V-Série jsou v průmyslovém provedení a vyznačují se jednoduchou a rychlou obsluhou. Veškerá data je možno ukládat na USB, které je ve standardní výbavě tiskáren.

Volba tisku či změna údajů se provádí přímo u balícího stroje na řídící jednotce nebo z PC. Dotyková barevná obrazovka řídící jednotky má velikost 14cm.

Ovládací menu je samozřejmě v českém jazyce a umožňuje celou škálu úkonů jako např. návrh tisků, úpravu tisků, zadání tisku z paměti, zadání automatického data nebo expirační doby

Využití průmyslových tiskáren Domino v provozu

Ovládací systém QuickStep:

Unikátní technologie AutoAlign:

Тermotransferové tiskárny Domino V-série mají univerzální systém, který posune digitální kódování přenosu tepla na další úroveň. K dispozici pro Vás v této řadě je hned několik možností šířek tiskové hlavy a sama tiskárna nabízí možnost rychlého tisku kódů, textů či obrázků ve vysokém rozlišení, ať už na pružné fólie, filmy nebo dokonce štítky.

Tiskárny tohoto typu se jednoduše se ovládají a jsou velmi spolehlivé. Další jejich nespornou výhodou je, že Vám poskytnou nižší celkové náklady, protože díky jejich pokročilé technologii umí používat až o 60% pásky méně. Jejich instalace je také velice snadnou záležitostí a poslední věc, co nesmíme opomenout je fakt, že umožňují funkci intuitivního provozu.

V120i
V120i
V220i
V220i
V320i
V320i