Arcon Machinery a.s.

Průmyslové tеrmotransferové tiskárny Domino V-Série

Тermotransferové technologie naší nové řady Domino V120i, V220i a V320i jsou v současné době nejmodernější průmyslové termotransferové tiskány na světovém trhu. 

Průmyslové tiskárny Domino V-série jsou určeny pro tisk variabilních dat a čárových kódů přímo na obalový materiál v odvíjecím systému balících linek. Veškeré typy tiskáren V-Série jsou v průmyslovém provedení a vyznačují se jednoduchou a rychlou obsluhou. Veškerá data je možno ukládat na USB, které je ve standardní výbavě tiskáren.

Volba tisku či změna údajů se provádí přímo u balícího stroje na řídící jednotce nebo z PC. Dotyková barevná obrazovka řídící jednotky má velikost 14cm.

Ovládací menu je samozřejmě v českém jazyce a umožňuje celou škálu úkonů jako např. návrh tisků, úpravu tisků, zadání tisku z paměti, zadání automatického data nebo expirační doby
 

Využití průmyslových tiskáren Domino v provozu

V jednom zařízení je umožněn taktový i kontinuální režim, čímž lze rychle přizpůsobit levou a pravou verzi tak, aby vyhovovala všem aplikacím.

Nepotřebujete speciální ovladač - pro splnění potřeb Vaší aplikace použijte libovolné počítačové rozhraní a zařízení Domino V-Série včetně hostitelského rozhraní balicího stroje. Ve srovnání s tradičními kontaktními tiskárnami, např. tiskárnami s horkým razidlem nebo válečkovými tiskárnami, nabízí digitální termotransferové kódování vynikající jakost tisku, ziskovost a nižší provozní náklady.

Oproti srovnatelným termotransferovým tiskárnám používají tiskárny V-Série nový revoluční pohon pásky i-Tech. Pohon termotransferové pásky Domino i-Tech nabízí 4 nastavení pásky včetně „ekonomického režimu“, který umožňuje snížení spotřeby pásky až o 60 % - bez ovlivnění kvality tisku. Díky tomuto režimu dochází ke snížení nákladů na pásku, zvyšuje se efektivní délka role pásky a výrazně se sníží prostoje spojené s výměnami pásky.

Naše unikátní technologie tiskové hlavy AutoAlign zjednodušuje instalaci a ovládání. Pouhým stiskem tlačítka se tisková hlava automaticky ustaví do optimální polohy - není nutno použít podložky ani nástroje a díky elektrickému ovládání odpadá potřeba stlačeného vzduchu.

Spolu s běžnými spořiči karbonové pásky, jako jsou systém minimalizace mezer a systém skládání ploch, je zařízení Domino V-Série unikát, který nemá v celosvětovém měřítku konkurenci.

Ovládací systém QuickStep:

QuickStep je zjednodušené uživatelské rozhraní pro snadné ovládání a hlášení o stavu. Žádná složitá menu nebo parametry, stačí zadat úlohu a můžete tisknout.

Dotykovou obrazovku řídící jednotky s rozhraním QuickStep lze vložit do dokovací stanice - nebo použít libovolné počítačové rozhraní. Součástí dotykové obrazovky je i vestavěný software pro tvorbu etiket EasyDesign.

Ovládací menu je samozřejmě v českém jazyce a umožňuje celou škálu úkonů jako např. návrh tisků, úpravu tisků, zadání tisku z paměti, zadání automatického data nebo expirační doby.

Unikátní technologie AutoAlign:

Prostoje způsobené přerušením pásky jsou prakticky vyloučeny díky unikátním vodicím trnům i-Tech, které trvale udržují napětí pásky. Kromě toho systém nepotřebuje stlačený vzduch, což znamená další zvýšení spolehlivosti a snížení provozních nákladů.

Naše unikátní technologie tiskové hlavy AutoAlign zjednodušuje instalaci a ovládání. Pouhým stiskem tlačítka se tisková hlava automaticky ustaví do optimální polohy - není nutno použít podložky ani nástroje a díky elektrickému ovládání odpadá potřeba stlačeného vzduchu.V-Série V120iV-Série V220iV-Série V320i