Arcon Machinery a.s.

Charakteristika

Тermotransferové technologie naší nové řady Domino V120i, V220i a V320i jsou v současné době nejmodernější průmyslové termotransferové tiskány na světovém trhu. 

   

Jedná se o tiskárny určené pro tisk čárových kódů a variabilních dat přímo na obalový materiál v odvíjecím systému balících linek. Veškeré typy tiskáren V-Série jsou v průmyslovém provedení a vyznačují se jednoduchou a rychlou obsluhou. Veškerá data je možno ukládat na USB, které je ve standardní výbavě tiskáren.

Ovládací menu je samozřejmě v českém jazyce a umožňuje celou škálu úkonů jako např. návrh tisků, úpravu tisků, zadání tisku z paměti, zadání automatického data nebo tisk expirační doby.

V jednom zařízení je umožněn taktový i kontinuální režim, čímž lze rychle přizpůsobit levou a pravou verzi tak, aby vyhovovala všem aplikacím.

Nepotřebujete speciální ovladač - pro splnění potřeb Vaší aplikace použijte libovolné počítačové rozhraní a zařízení Domino V-Série včetně hostitelského rozhraní balicího stroje. Ve srovnání s tradičními kontaktními tiskárnami, např. tiskárnami s horkým razidlem nebo válečkovými tiskárnami, nabízí digitální termotransferové kódování vynikající jakost tisku, ziskovost a nižší provozní náklady.