+420 323 637 930

Arcon Machinery a.s.

Charakteristika

Laserové systémy Domino

Společnost Domino je průkopníkem používání uzavřených CO2 laserů a nyní s přídavkem technologie vláken je jedním z největších světových výrobců této laserové technologie. Prostřednictvím výzkumu a inovace výrobků vytváří společnost Domino kódovací lasery, které nepřetržitě slouží jako průmyslový standard. Portfolio laserového kódování se skládá z nejmodernějších i-Tech CO2 laserů D-Série a vláknových laserů F220i.

i-Tech D-Série nabízí několik možností napájení a je schopna kódovat čitelný text, grafiku, variabilní a serializované údaje i 2D kódy na různé podklady, včetně kartonu, skla a papíru. D-Série rovněž nabízí speciální vlnové délky pro určité plasty, jako např. PET či PP.

Nejnovějším produktem vývoje je vláknový laserový systém F220i obsahující mnoho osvědčených i-Tech laserových komponentů a nejmodernější technologii vláken. F220i umožňuje trvalé značení na široké škále materiálů, jako např. kov, plasty a flexibilní obaly s maximální přesností a kvalitou.

Pro revoluční modulární konstrukci i-Tech D-Série a F-Série používáme inteligentní technologii, včetně patentované technologie RapidScan. Díky vynikající spolehlivosti a velmi nenáročné údržbě mají laserové kódovací systémy pozitivní dopad na celkovou efektivitu zařízení. Kódování v písmenném stylu je prováděno v nejvyšší kvalitě jak ve statickém režimu, tak v režimu značení za chodu.

Laserové systémy nevyužívají žádný inkoust a jsou tak šetrné k životnímu prostředí a nákladově velmi efektivní pro vaše požadavky kódování.

Princip činnosti

Značení laserovým systémem spočívá v leptání, popř. odpařování povrchové vrstvy materiálu, zanechávající trvalou a nesmazatelnou značku.

Lasery společnosti Domino, jako jsou např. nové i-Tech lasery D-Série a F-Série, využívají kontinuální laserový paprsek vedený pomocí zrcadel řízených galvanometrickými soustavami. Galvanometrická technologie umožňuje laserové kódování a značení statických i pohybujících se výrobků jakoukoliv rychlostí.


Hlavní výhody

  • Vynikající kvalita tištěného písma

  • Vysoká spolehlivost díky malému množství pohyblivých dílů a osvědčená technologie CO2 laserového systému

  • Konzistentní kvalita u stacionárních i vysokorychlostních linek

  • Tisk v libovolném směru

  • Neomezené grafické možnosti

  • Minimální údržba, díky čemuž je laserové kódování šetrné k životnímu prostředí