Arcon Machinery a.s.

 

Systémy komerčního tisku Domino nabízejí komplexní řešení pro výrobu visaček, etiket a nálepek. V nabídce tak najdete tiskárny plastových štítků a etiket, zařízení pro laserové značení plastů a laserové gravírování i tiskárny na plast.  

Tiskárny plastových štítků a karet

Vzhledem k integraci do stávajících tiskařských strojů s podáváním po listech nebo rolích, do převíječek, skládačů a dalšího zařízení, poskytují řešení Domino nepřekonatelnou flexibilitu, rychlost, stabilitu a kvalitu. Systémy Domino řízené Editorem GT pro zpracování adresních tisků jsou bezkonkurenční. Tato řešení umožňují společnostem, které se zabývají poštovním rozesíláním, zvyšovat efektivitu činnosit současně se zvyšováním objemu výroby.

Do oblasti komerčního tisku patří adresní označování časopisů nebo obálek. Dále pak číslování jednotlivých produktů inkrementálně nebo jako tzv. "lucky numbers". Jedná se o velice variabilní systémy, které jsou vytvářeny individuálně dle detailních technických potřeb zákazníka.

Pokud máte zájem o tuto technologii, kontaktujte nás a my vytvoříme systém přesně podle vašich potřeb.

   

 

Domino A-Série CPDomino K-Série

                  Domino A-Série CP                                                                                                 Domino K-Série


Domino Bitjet +                              Editor GT

                                 Domino Bitjet +                                                                                           Editor GT